Круглий стіл «Всихання хвойних насаджень. Шляхи та методи вирішення»

«Всихання хвойних насаджень внаслідок дії верхівкового та супутніх короїдів . Шляхи та методи вирішення» –

Круглий стіл, якії 10.08.18 за ініціативи голови ГО “Стоп корупції” міста Олевськ Ігнатьєва Олександра, голови ГО “Захіст та справедливість” та ГО “Стоп корупції” Житомирської області Громова Олександра , за сприяння ректора ЖДТУ Віктора Євдокімова та за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, керівництва та фахівців лісової галузі області, лісозахисних організацій, громадських організацій, громадськості та ЗМІ, міжнародних експертів-екологів, було сформованно в колективному зверненні до перших осіб Держави.
Які мусять почути наш голос і побачит як кричать від болі ліси.
Ліси, які гвалтує людська байдужість, жадібність і недалекоглядність, керівників України, фейкових громадських діячів, недоброчесних державних службовців і правоохоронців.
Не помічати того, що ліс гине не можливо, але це якось їм вдається робити, вони в притул не помічають маштаби ЕКОЛОГІЧНОЇ КАТАСТРОФИ
Екологи в один голос кричать про проблему, яку ще вчора ми мали вирішити.
В приклад ставимо керівників сусідніх держав, Білорусі, Польщі….. Які маючи державницьку позицію показали, що є господарі в їх країнах і змогли прийняти рішення , які швидко і ефективно зупинили КАТАСТРОФУ.
Вони не розорють лісгоспи в угоду окремих політично-олігархічних груп,…..
А нам слабо?
Чи довго ще наші політики та державні мужі будуть оглядатись на невігласів, які називаючи себе громадськими активістами, нібельмеса не розуміючи в будь – чому, надиктовують вектор руху розвитку нашої Країни.
Ліс треба рятувати !
Але це робиться не шляхом тупих рішень, які приймають окремі особи, а стратегічним планов розвитку де екологи та лісівники відіграють основні ролі…..
Тому ми просимо перестати грати в політичні пінпонги, а почати гасити лісові пожежі.
Якщо не знаєте як, то ми можемо попросити допомоги Білорусів, вони точно знають і можуть!

Сила Правди

https://www.facebook.com/alexandr.gromov.1654

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *