Ветерани АТО вийшли на прес-конференцію, де публічно заявили про антиукраїнську позицію одного з футбольних функціонерів!

Минув тиждень під знаком   затяжного  мовчання братів Суркісів

Минулого тижня ветерани АТО вийшли на прес-конференцію, де публічно заявили про антиукраїнську позицію одного з футбольних функціонерів.
Представники Групи ГО «Захист та Справедливість» підтримали своїх побратимів по фронту у цій справі і зараз коротко нагадаємо чому.
ФК «Динамо(Київ)», що належить братам Суркісам за 2017 рік сплатив 830 тис. грн військового збору до бюджету. Ця цифра мізерно мала, і абсолютно не відповідає реальному обсягу оподаткування такого футбольного велетня як «Динамо».
ФК «Шахтар», який був змушений покинути рідну йому Донеччину через війну на Сході, за аналогічний період часу, перерахував на підтримку української армії військового збору у сумі 30 млн грн!
Військовий збір – це спеціальний податок, запроваджений у 2014 році, з метою забезпечення військових у зоні АТО. Його сплачує кожен працюючий українець і кожен пенсіонер нашої держави.

Ці кошти витрачаються на найнеобхідніше для тих, хто ціною власного життя понад 4 роки боронить кордони своєї Батьківщини.

Однак, у ФК «Динамо» (Київ) умисно ухиляються від сплати військового збору у повному обсязі. Власники клубу, принижуючі своїх футболістів і принижуючі легенду українського футболу – “Динамо” , декларують мізерні гонорари гравців, чим штучно у більше, ніж 30 разів занижують суму необхідного до сплати спеціального військового податку.

Паралельно, ФК «Динамо» публічно визнає наявність офшорних компаній у структурі свого фінансування, де й осідають кошти, вкрадені у наших військових.

Минулого тижня ветерані АТО публічно закликали ДФС перевірити податкову звітність власників «Динамо» та самого клубу, закликали зробити це не формально, а чесно і прозоро, аби не було соромно дивитися в очі матерям загиблих за прикривання незаконного збагачення олігархів.

АТОвці також кинули виклик Суркісам та вимагали, аби ті публічно пояснили свою антидержавницьку позицію й кримінально-офшорні податкові схеми.

Від футболістів «Динамо» ветерани АТО попросили однієї простої речі – не боятися своїх власників та зайняти проукраїнську позицію, сплатити чесні внески військового збору від реальних своїх заробітків, а не від смішних задекларований 18 тис. грн на місяць.

«Я знаю військових, які кожен день за заробітну плату у 13 тис. грн ризикують життям і помирають, лишаючи своїх дітей напівсиротами. Але я не знаю не одного футболіста прем’єр-ліги, який за такі гроші готовий вийти на поле», – зауважив ветеран АТО Сергій Білошицький.

Та минув тиждень після прес-конференції. За цей час не послідувало жодної офіційної реакції від ДФС. Не промовили ані слова і самі динамівці, які позбавлені права голосу під гнітом свого власника і керівника.
Сам же пан Суркіс показав майстер-клас у тому, як можна цілий тиждень витримувати боягузливе мовчання…
У відповідь на таку зрадницьку позицію функціонера група «ГО Захист та Справедливість» заявляє настпупне:

Коли на фронті один наказ – обов’язковий для всіх, то у мирному Києві один Закон також має діяти однаково по віжношенню до кожного. Саме тому, ми не зупинимося у своїй діяльності, і якщо не проханнями, то реальними діями змусимо олігархів не красти шанс на життя у кожного окремого солдата!

Слава Україні!

Сила Правди

https://www.facebook.com/alexandr.gromov.1654

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *