Житомир не підтримав заклику протесту перед стінами собору УПЦ!

З 16.11.18 в Житомирі почали підготовку до масових пікетів храмів УПЦ. Про це нам стало відомо з власних джерел, та згодом ця інформація почала відображатися у закликах в соц. мережах.

18.11.18 під стінами храму УПЦ, зібралось декілька невідомих осіб, з дивними закликами про підтримку якогось Томаса!

Не важко здогадатися  що вони мали на увазі ТОМОС

Та викликає сумнів, щирість їх переконань і розуміння процесів, які відбуваються в навколо релігійних питаннях. На запитання чому вони прийшли, люди сором’язливо посміхалися.

В храмі на цей момент було біля 500 вірян. Навколо храму присутньою біля 10 представників поліції.

По завершенню богослужіння, житомирський Архієрей, звернувся до вірян з доволі щирою промовою:

Також він зазначив, що в УПЦ немає жодних протистоянь будь з ким в тому числі і з першими особами  України, а навпаки ставиться до них з повагою.

Цікаво було спостерігати, як представник Житомирської єпархії, миролюбно спілкувався з пікетувальниками пропонуючи їм зігрітися чаєм.

 

Житомир продемонстрував, що не підтримує жодних провокацій  і маніпуляцій на релігійну тему. Та нажаль, ті що прагнуть розгорнути міжрелігійну ворожнечу, не мають наміру зупинитись, і продовжуватимуть нагнітати ситуацію.

Українці мають надію що влада проявить державницьку позицію і не допустить: ані провокацій, ані зовнішніх втручань  в релігійні питання. І церква матиме змогу самостійно прийняти рішення, які стосуються її   самої.

Миру всім і добра.

 

Сила Правди

https://www.facebook.com/alexandr.gromov.1654

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *