Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання?????

Як повідомлялось в ЗМІ

20.11.18 керівництво Житомира і Житомирської області підписали звернення до Митрополитів УПЦ  Никодима та Вісаріона де закликали приєднатися до процесу творення єдиної української церкви.

В свою чергу на це відреагував Народний Депутат  Юрій Павленко.

Він звернувся до Прем’єр міністра України, Генерального прокурора України та Голови СБУ, з проханням надати правову оцінку діям Житомирський високопосадовців.

Конституція України чітко тлумачить питання свободи віросповідання:

Стаття 35.

  1. Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти одноособово чи колективно релігійні культи і ритуальні обряди, вести релігійну діяльність.

Здійснення цього права може бути обмежене законом лише в інтересах охорони громадського порядку, здоров’я і моральності населення або захисту прав і свобод інших людей.

Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа – від церкви. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов’язкова.

Ніхто не може бути увільнений від своїх обов’язків перед державою або відмовитися від виконання законів за мотивами релігійних переконань. У разі якщо виконання військового обов’язку суперечить релігійним переконанням громадянина, виконання цього обов’язку має бути замінене альтернативною (невійськовою) службою..

Українській народ, який втомився від воїн, злиднів і ворожнечі, прагне миру і стабільності.

Архієреї канонічної Української православної церкви щоденно моляться за Мир і добробут України і всього українського народу.

Неодноразово вони доводили свою любов до нашій українській землі і людям  що на ній живуть.

Одним з таких прикладів – є визволення

українських солдатів  з полону, де саме представники УПЦ на чолі з Митрополитом Онуфрієм виконали основну функцію і досягли результату.

Сила Правди

https://www.facebook.com/alexandr.gromov.1654

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *