ЛАНЦЮГ МИЛОСЕРДЯ НА ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

В рамках всеукраїнської акції “ЛАНЦЮГ МИЛОСЕРДЯ” на ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ за участю представників громадських організацій ” ЗАХИСТ та СПРАВЕДЛИВІСТЬ” , “МОЛОДА СИЛА” та священнослужителів Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору Житомирської Епархії УПЦ , було здано біля 6 л крові для потреб онкохворих дітей та людей що потребують допомоги.

“На сьогодняшній день коли Україна пережива складні часи випробувань, важливо зберігати любов до ближнього в своїх сердцях, аби в єднанні з ближнім нести добро в наш мирський світ” – говорить отець Григорій.

Громадські діячі, що координували акцію у м. Житомирі передади слова підтримки Чугрієву Анатолію Миколайовичу – керівнику центру крові від Митрополита Житомирського та Новоград -Волинського Никодима, його високопреосвященство сприятиме підтримці центру і залучатиме до числа донорів крові прихожан УПЦ та духовенство.

Окрема подяка від персоналу медичного закладу настоятелю Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору отцу Сергію за підтримку у проведенні данної акції.

Проблеми з донорством в Україні та в Житомирській області зокрема, доволі відчутні.

Але учасники акції взяли на себе заобовзання, допомагати в їх вирішенні.

Окрім всього важливу роль в збільшенні числа донорорів крові , відіграє просвітницько – інформаційна робота.

Тому координатори акції окремо проведуть перемовини з керівниками Житомирських ВУЗів , обласної поліції, державних та комерційних організацій, аби збільшити число донорів.

Ми не знаємо чи не потребуватимемо допомоги самі, тому варто робити добро, воно завжди повертається.

Миру, любові та єднання Україні !

З Днем Соборності Українці!

Сила Правди

https://www.facebook.com/alexandr.gromov.1654

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *