З 21 липня починається тотальний контроль перевізників і швидкісного режиму

За підсумками сьогоднішніх нарад у Міністерство інфраструктури України спільно з Міністерство внутрішніх справНаціональна поліція УкраїниМіністерство економічного розвитку і торгівлі УкраїниУкртрансбезпека, а також з представниками асоціацій автобусних перевізників домовлено про наступне:

1. З 21 липня починається тотальний контроль силами Нацполіції та транспортної інспекції всіх перевізників.
2. У випадку відсутності ліцензії при комерційному перевезенні пасажирів – конфіскація транспортного засобу!
3. Якщо є ліцензія, але автобус незаконно переобладнаний з вантажного на пасажирський – перевізник позбавляється ліцензії і сплачує 17 000 грн штрафу.
4. 26 липня на засіданні Кабміну буде схвалено відповідну постанову Уряду, якою з 27 липня буде повернуто швидкісний контроль на дорогах.

Домовилися з легальними перевізниками:
1. Всі працюють в правовому полі, сплачують податки, в рівних умовах.
2. З 1 серпня вводиться електронний кабінет перевізника, до якого матиме доступ сама компанія, трансінспекція та нацполіція і в якому реєструватиметься вся інформація щодо перевізника, його ліцензій, маршрутів, штрафних балів тощо.
3. З 1 січня 2019 р. введемо gps tracker, електронний квиток та тахограф або його аналог.
4. Готуємо пропозиції щодо державного сприяння з оновлення парку автобусів.

20 липня близько 10:40 на 127 км автодороги “Київ-Чоп” (поблизу Житомира) сталося зіткнення маршрутного автобуса і великогабаритного вантажівки, в результаті чого загинули 10 осіб, у тому числі громадянин Грузії, і ще стільки ж було госпіталізовано в медустанови з травмами різного ступеня тяжкості, в тому числі важкими.

Крім цього, близько 5.00 п’ятниці, 20 липня, неподалік від смт Криве Озеро (Миколаївська обл.) На трасі “Київ-Одеса” рейсовий мікроавтобус (білоруської реєстрації) врізався вантажний автомобіль, який стояв на узбіччі із за поломки. В результаті ДТП загинули п’ятеро людей і отримали травми різного ступеня тяжкості 12 чоловік, всі – громадяни Білорусі. З 12-ти постраждалих троє – в реанімації, дев’ятеро – в хірургічному відділенні.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *